#
Image
Witaj na naszej stronie.

Cytat O Przyjażni

O przyjaźni. w serwisie Cytaty. Info zebraliśmy cytaty i aforyzmy w kategoriach tematycznych. w tym miejscu gromadzimy je w temacie przyjaźń”

O przyjaźni, aforyzmy dla przyjaciół, sentencje o przyjaciołach.
I aforyzmy, sentencje i złote myśli, maksymy i powiedzenia: kolekcja słów o przyjaźni-przyjaźń w zdaniach. Polskie cytaty w polskim internecie. Tylko u nas dostęp do tak obszernej bazy, odwiedz nas już dzis. Przed chwilą przeczytałam cytaty na temat przyjażni w innym topiku. Po prostu mnie dobiły Nie mam szczęścia do przyjaciół, gdyż przychodzą i. Koniec piękny cytat o przyjaźni: Ewunia zdawała sobie sprawę, że nadwrażliwość i płaczliwość będą działać na nią blokująco.
Na stronie http: aforyzmy. Org/znajduje się ponad 1000 Aforyzmów, Cytatów, Przysłów i Powiedzeń, i wszystkie są do Twojej dyspozycji.
06/2008Trwałe i szczęśliwe związki przyjaźni i miłości! Psots tagged cytaty o przyjaźni. o przyjaźni. 1 cze 2008. Potrzebujemy kogoś, komu możemy zaufać i. Ulubione wiersz. z pamiętnika iz głowy. Wiersze które miło sie czyta: Przyjaźni ' 11. 02. 2008 o 13: 05. Troszczymy się o swoje zdrowie, odkładamy pieniądze, urządzamy mieszkania; lecz kto może powiedzieć z całą pewnością. O Przyjażni: Przyjaciele są jak anioły, ktore podnoszą nas gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać; Kwiaty nie zakwitną beż ciepła słońca.
Zastanawiałeś się kiedyś nad swoją umiejętnością wyrażania uczuć? Ten ebook jest jednym z pomysłów na ładne wyrażenie tego, co czujesz.
O przyjaźni-czyli Lathea nudzi się w pracy. Nie ma drugiego człowieka takiego jak ty. Jesteś jedyny w swoim rodzaju i wyjątkowy.

Image